Zavřít reklamu

Na smartphony míří hned dvě nová Final Fantasy

Milovníci Final Fantasy, máme pro vás naprosto skvělé zprávy!

26. 2. 2021    

Fanoušci herní série Final Fantasy budou mít na smartphonech v dohledné době hned dva důvody k radosti. Vývojáři ze Square Enix totiž oznámili, že na mobilní zařízení chystají hned dva zajímavé kousky, jejichž vydání mají naplánované konkrétně na letošek a rok 2022. Jednat se přitom má o dva zcela odlišné tituly. 

Prvním titulem, který na smartphony dorazí, má být Final Fantasy VII: The First Soldier. Jednat se má konkrétně o akční Battle Royale hru odehrávající se v Midgardu před událostmi původní hry. Těšit se můžete na kouzla a spousty jiných nadpřirozených schopností, které budete využívat v boji proti vašim multiplayerovým protivníkům ve velkých arénách. Co se pak týče druhého titulu, ten nese označení Final Fantasy VII: Ever Crisis, jeho vydání se plánuje až na rok 2022 a dle dostupných informací se má jednat o ryze singleplayerový titul, který by měl zahrnout celou časovou osu Final Fantasy VII. O zábavu by tedy mělo být postaráno. 

Přestože přesná data vydání zatím známá nejsou, velmi potěšující zprávou je to, že v obou případech má jít o tituly distribuované zcela zdarma s možnostmi vylepšit si herní zážitek pomocí mikrotransakcí. Pokud jste tedy fanoušky Final Fantasy i vy, máte se rozhodně na co těšit.