Zavřít reklamu

Na smartphony míří další hra od tvůrců fenomenálních Super Cat Tales

Roztomilé hry ještě v žádném případě nevymřely.

11. 1. 2021    

Pokud máte rádi roztomilé mobilní hříčky a zároveň jste fanoušky plošinovek, zřejmě vám v App Store či Google Play neunikl titul Super Cat Tales, který oba tyto požadavky skvěle splňuje. Jedná se totiž o velmi roztomilý titul v hlavní roli s kočkami, který je zasazen do kresleného 2D světa plného nejrůznějších nástrah. A právě vývojáři stojící za tímto titulem ze studia Neutronized již brzy na mobily vypustí další zajímavý kousek, které bude tentokrát ze světa tučňáků. 

Novinka z jejich dílny ponese název Picnic Penguin, vyjde tento týden a je založen na logické hříčce sokoban, která je však samozřejmě oživena spoustou nevšedních herních prvků, které dělají z titulu poměrně originální záležitost. Těšit se můžete na spousty nepřátel, ale i portály, které vám zamotají hlavu, či pohyblivé předměty, kterými zase budete měnit prostředí, ve kterém se se svým tučňákem budete pohybovat. Zkrátka a dobře, je na co se těšit. 

Pokud vás popis hry zaujal, zakroužkujte si v kalendáří 13. leden. Právě na tento den je totiž naplánováno celosvětové uvolnění a to jak v App Store, tak v Google Play, potažmo na webu skrze webovou verzi. Snad tedy bude titul stejně kvalitní jako jeho kočičí konkurence.