Zavřít reklamu

Na smartphony dorazila nová bojovka s grafikou Minecraftu

Další velmi zajímavě vypadající hra je tu!

29. 3. 2021    

Máte-li rádi grafické zpracování fenomenálního Minecraftu, máme pro vás velmi dobrou zprávu. Vývojářské studio Boombit totiž na smartphony vypustilo svůj nový počin ve formě bojovky Hunt Royale, která se právě grafickým zpracováním světu Minecraftu dost blíží.

Hra nabízí spoustu možností využití s tím, že většina z nich je založena na kooperaci s ostatními hráči. Kromě spolupráce si to však můžete s kamarády i rozdat v deathmatchi, do kterého se může najednou zapojit až deset postav. Další zajímavou hratelnou možností je pak Boss Hunt, kdy můžete se svými přáteli vyrážet na lov bossů nejrůznějších monster, kterých mají být ve hře spousty. A co víc, dle slov vývojáře mají postupem času přibývat – a to jak na stálo, tak i na časově omezenou dobu, kdy se ve hře objeví jen coby součást některého z plánovaných eventů. Zkrátka a dobře, plány jsou velké. 

Titul je v App Store a Google Play ke stažení zcela zdarma s tím, že v něm jako již tradičně naleznete jak mikrotransakce, tak i reklamy. Minimálně dle traileru i prvních ohlasů pak stojí rozhodně za pozornost – určitě jej tedy vyzkoušejte.