Zavřít reklamu

Na smartphony dorazila kooperativní mlátička Clan N

Zachraňte svět před zlem společně s kamarády.

6. 3. 2021     Zdroj

O v týdnu vydané hře Clan N už jsme jednou psali. Nindžovská akce, ve které můžete nepřátelům dát za vyučenou naráz až se třemi kamarády, je konečně dostupná na obou velkých mobilních platformách. Vývojáři z Creamative se chlubí pixelartovou grafikou a jejich novinka by vám určitě neměla uniknout, zvlášť pokud hledáte rychlé odsypající zábavu na malé obrazovce.

Clan N vypráví příběh o záporákovi Akajim, který začne praktikovat temná bojová umění. Za to je vyhnán ze svého domovského chrámu. To ho ovšem nezastaví a Akaji se vydává na vražednou stezku, ze které ho budete muset vyvést vy v roli jeho bývalých spolubojovníků z klanu N. Ve hře si můžetezahrát za jednu ze čtyř dostupných postav. Každá přitom disponuje unikátní schopností ovládat jeden z přírodních živlů. Budete si tak moci vybrat mezi nindžy schopnými ovládat zemětřesení, nebezpečná tornáda nebo elektrické výboje.

Hru můžete hrát v kooperativním režimu až ve čtyřech lidech. Ovládání je přizpůsobené akční povaze hry, pokud se vám ale i tak bude stýskat po ovladači, Clan N je plně podporuje. Hru můžete zcela zdarma stahovat na Google Play a na App Storu.