Zavřít reklamu

Na smartphony dorazil nový motocross, je zdarma a nabízí krásnou grafiku

Oprašte kombinézy!

25. 5. 2021    

Milovníci motocrossu, jásejte. Na iPhony a telefony s Androidem totiž míří nová hra právě z motocrossového prostředí, která stojí rozhodně za vyzkoušení. Řeč je konkrétně o Mad Skills Motocross 3 – tedy pokračování oblíbené motocrossové herní série Mad Skills. 

Stejně jako předešlé díly, i nový Mad Skills Motocross 3 je ryze arkádovou záležitostí, která je zaměřena primárně na pohodovou hratelnost. To vše přitom s velmi povedenou grafikou, která je výrazně lepší než u předešlých dílů, či novými herními mechanismy a fyzikou, díky čemuž působí hra o něco realističtěji. Samozřejmostí je pak online režim, ve kterém můžete porovnat své schopnosti se živou konkurencí. Vývojáři dokonce zašli tak daleko, že vytvořili do hry i řadu zbrusu nových zvuků. 

Novinka je v App Store a Google Play naprosto zdarma s tím, že si jí můžete zpříjemnit pomocí in-app nákupů, které vám dodají nejrůznější bonusy. Smířit se rovněž budete muset s reklamami, kterými vývojářům za hru “zaplatíte”. Pokud tedy máte tento sport rádi, určitě dejte novince šanci.