Zavřít reklamu

Na smartphony dorazil nový Football Manager 2021

Jste fotbalovými nadšenci? Skvělá zpráva! Pak totiž právě vás velmi pravděpodobně potěší následující řádky.

24. 11. 2020    

Sega a Sports Interactive totiž dnes vypustily na světlo světa nový ročník veleoblíbené fotbalové hry Football Manager 2021. Poku jste tedy jeho příznivci i vy, můžete si jej již nyní na iOS a Androudi stáhnout. Stejně tak je to možné na Xboxu a Nintendu Switch. 

O novém dílu legendárního Football Manageru se dá obecně říci, že žádnou revoluci hráčům nepřináší. Jeho vývojáři se totiž u něj zaměřili spíše jen na minoritní upgrady a celkové zlepšení realističnosti hry, které chtějí docílit nasazením nových taktik a tak podobně. Příznivce mezinárodních klání pak zcela určitě potěší i rozšíření nabídky národních týmů, ze které si tak nyní vybere snad opravdu každý. 

V České republice vychází v digitálních herních obchodech novinka na 229 Kč, přičemž tato cena bohužel nemusí být pro některé hráče konečná. Hra totiž jako již tradičně obsahuje celou řadu mikrotransakcí, které vám sice mohou hraní zpříjemnit, avšak na druhou stranu i výrazně zdražit. Jako již tradičně nicméně platí to, že jejich využití je dobrovolné.