Zavřít reklamu

Na smartphony dorazí příští měsíc graficky překrásná hříčka Unruly Heroes

Svatý grál světa plošinovek posledních měsíců míří konečně i na smartphony.

10. 2. 2021     Zdroj

Ačkoliv je to s ohledem na dnešní herní průmysl a jeho možnosti skoro až k nevíře, plošinovky se těší mezi hráči stále velmi slušné popularitě, která navíc zřejmě hned tak neopadne. Ostatně, byl by hřích kdyby ano, když se na konzole, počítače i telefony dostávají stále nové a nové kousky, které si rozhodně zaslouží hráčskou pozornost. Jedním z nich je i Unruly Heroes, která s před dvěma roky odbyla premiéru na konzolích a počítačích. A jako oslavu svého druhého výročí zvolili její vývojáři port na smartphony. 

Titul je založen na procházení nebezpečného světa inspirovaného čínskou literární klasikou Journey to the West s celkem čtyřmi různými hrdiny, kteří se od sebe liší svými schopnostmi, které jsou potřeba pro plnění určitých úkolů či likvidaci cílů. A právě na vás jakožto hráčích je mezi hlavními protagonisty přepínat a procházet s nimi výše zmíněný svět, který je z hlediska grafického zpracování více než povedený. Ostatně, posuďte sami na videu výše. 

Pokud vás titul stejně jako nás zaujal, zakroužkujte si v kalendářích datum 18. března. Právě v tento den má totiž jak na iOS, tak na Androidu vyjít. Jeho cena bude příznivých 49 Kč s tím, že bude samozřejmě bez reklam. Další věcí, která potěší, je pak plná podpora herních ovladačů, díky čemuž bude titul na smartphonech hratelný skoro tak dobře jako na konzolích. Zkrátka je na co se těšit.