Zavřít reklamu

Na smartphonech odstartovalo Project Cars GO

Ikona ze světa závodních tratí míří z konzolí a počítačů i na mobily.

23. 3. 2021    

Závodní hra Project Cars je konzolovým i počítačovým hráčům velmi dobře známá, jelikož se jedná o jeden z nejoblíbenějších závodních titulů současnosti. Nadšení kolem něj navíc chtějí nyní jeho tvůrci využít i na poli mobilních telefonů, na které mají v plánu dostat mobilní iteraci této ikonické hry. A právě ta je na smartphonech hratelná již od včerejška. 

Úderem 17. hodiny našeho času zpřístupnili vývojáři mobilní verzi svého Project Cars s podtitulem GO a tím tak de facto odstartovali nový nekonečný závod, do kterého se zapojí hráči z celého světa. Super je, že naskočit do něj bylo možné hned v 17:00, jelikož si bylo možné titul předojednat a stejně jako například na konzolích si jej předinstalovat, aby byl v čas launche tedy rovnou hratelný. Na to, jaké ohlasy bude mezi hráči mít je nicméně ještě čas, byť z hlediska grafického zpracování vypadá více než povedeně. 

Titul je na všech platformách dostupný zcela zdarma s tím, že jeho tvůrce lze samozřejmě jak tomu u free-to-play her bývá podpořit skrze mikrotransakce. Samozřejmostí jsou pak i reklamy, které hra nabízí a které vývojářům vydělávají. Pokud vás titul láká, stáhnout si jej můžete na iOS přímo zde a na Androidu zde.