Zavřít reklamu

Na mobily tento rok dorazí třetí díl legendárního Puzzle Quest

Vzpomínáte na hodiny propařené u prvního dílu?

25. 1. 2021     Zdroj

Hybrid hádankových spoj-tři her a fantastických RPG, série Puzzle Quest, se v roce 2021 dočká třetího dílu. Nová hra od původních vývojářů z Infinity Plus 2 se dostane kromě konzolí i na mobilní zařízení s Androidem a iOS. Značka se ke své hlavní sérii vrátí po dlouhých deseti letech.

Od roku 2010, kdy vyšel druhý díl hlavní série Puzzle Quest, se ovšem značka činila ve vydávání projekt v kolaboraci se známými značkami. Na svou stranu přitáhla takové velikány jako je Marvel nebo největší sběratelská karetní hra Magic: the Gathering. Všechny čerpaly ze stejného lákavého konceptu propojení dobrodružství ve známém světě a soubojového systému v podobě klasických hádanek ve stylu spoj-tři.

Třetí díl se bude odehrávat pět set let po konci příběhu dílu druhého a představí novinku, která se bude týkat klasického soubojového systému. Nic víc konkrétního zatím o hře nevíme. Návrat k hlavní série iniciuje hlavně odkoupení vývojářského studia vydavatelskou společností 505 Games, která zřejmě ve značce stále vidí zdroj velkých zisků.