Zavřít reklamu

Na iPhony míří nový letecký simulátor, budete v něm přistávat s raketoplány

Dokážete přistát s raketoplánem? V nové hře na iOS se to dozvíte.

26. 7. 2021     Zdroj

Máte rádi raketoplány? Pak vás následující řádky zcela určitě nadchnou. Vývojáři ze SkyTale Studios totiž oznámili, že na iPhony pošlou svůj oblíbený androiďácký a počítačový titul F-Sim Space Shuttle 2, ve kterém je vaším hlavním cílem přistát s raketoplánem.

Titul se těší mezi fanoušky kosmonautiky, ale i simulátorů velké oblibě díky tomu, že je graficky velmi povedený a zároveň věrně simuluje ovládání raketoplánu a jeho navádění na přistávací dráhu. Jasně, bavíme se stále o mobilní arkádě, ale rozhodně se nejedná o kousek, který byste hráli stylem držet jedno tlačítko a ve správnou chvíli stisknout druhé. Vše je totiž mnohem náročnější a pokud při přistání selžete, raketoplán nemilosrdně odsoudíte k explozi. Rozhodně tedy není o co stát. 

Pokud vás tedy podobný kousek láká, počítejte s jeho příchodem do App Store na začátku srpna. Oceněný bude na 99 Kč, což sice není na mobilní hru úplně málo, ale vzhledem ke hratelnosti a grafice není rozhodně od věci tuto částku utratit. Budete za ní totiž skutečně nadšeni.