Zavřít reklamu

Na Android vychází nové battle royale Battlepalooza

Zkusíte nové battle royale?

5. 2. 2021    

Na telefonech s Androidem právě vyšlo další nadějné battle royale. Battlepalooza od vývojářů že studia nWay na první pohled nevybočuje z dvou podobných projektu na Google Play. Do karet mu však hraje unikátní způsob generace map, který v budoucnu zajistí jejich nepřekonatelnou variaci.

Battlepalooza je tak hlavně zajímavá tím, že generuje herní mapy pomocí zpracování dat z map reálných. Díky tomu tak ve hře nejsou jen hry inspirované známými světovými metropolemi, ony je věrohodně napodobují. Nyní si tak můžete změřit se soupeři síly například v ulicích San Francisca, Las Vegas a Paříže. Zatím sice připomínají tyto města jen tvary ulic, v budoucnu se ale nedá vyloučit že strany vývojářů vyšší věrnost podání, stejně jako přidávání nových lokací.

Ve všem ostatním je Battlepalooza poměrně klasické battle royale. Proto až dvaceti třem ostatním hráčům budete poměřovat síly v soubojích viděných z ptačí perspektivy. Za herní menu si postupně budete moci dokupovat nové vybavení, přičemž za každé vítězství dostane speciální, prémiovou herní menu, za kterou se dají pořídit ty úplně nejlepší herní bonusy. Hru můžete stahovat na Google Play již nyní.