Zavřít reklamu

Mrkněte na prvních 15 minut poslední řady The Walking Dead

Závěr The Walking Dead dorazí již za necelý měsíc, a tak tvůrci vydávají první gameplay video.

23. 7. 2018     Zdroj

Konec se blíží! Alespoň tak to tvrdil začátkem roku i Thanos v Avengers: Infinity War. Totéž ale platí i pro videoherní sérii The Walking Dead. Konkrétně pro epizodickou adventuru od Telltale Games. Ti se tímto titulem rovněž loučí se svým dosavadním enginem, který používají více než jednu dekádu.

Poslední řada uzavře příběh Clementine

Čtvrtá řada, která je prozíravě nazvána jako The Final Season se zaměří na závěrečný osud Clementine, která ještě v první řadě byla malým špuntem, který se bál otevřít oči při pohledu na zombie. Dnes je z ní již ostřílená vražedkyně těchto monster. Ačkoliv toho nemohli tvůrci příliš měnit, tak titul prošel určitými změnami.

Nově totiž bude posazena kamera za rameno hlavní hrdinky. Což umožňuje mnohem lepší pohyb a také prozkoumávání prostředí. Bylo vydáno také první gameplay video, avšak je potřeba upozornit, že jde o prvních 15 minut hry a obsahuje tak určité spoilery. Pokud si tedy nechcete kazit zážitek ze hry již dopředu, tak doporučujeme si video pustit jen krátce.

Poslední dějství s Clementine v The Walking Dead začne 14. srpna, kdy vyjde první epizoda nové řady. Další by měly vycházet zhruba v rozmezí jednoho měsíce. Hra dorazí na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch. Je však třeba dodat, že na Nintendo Switch bude titul dostupný až později.