Zavřít reklamu

MP rozjela mega výprodej příslušenství, jeho ceny padly až o 90 %

Komerční sdělení

3. 2. 2021    

Sháníte příslušenství pro svůj smartphone, tablet, počítač či jinou elektroniku? Pak pro vás máme dobrou zprávu. Na Mobil Pohotovosti totiž právě probíhá mega výprodej příslušenství, který srazil ceny některých produktů až o 90 %. Při jeho nákupu se tedy dá nyní skutečně luxusně ušetřit.

Do slev se dostaly tisíce produktů z nejrůznějších kategorií, mezi kterými nechybí například sluchátka, reproduktory, ochranné kryty či tvrzená skla, ale třeba ani drony, elektrokoloběžky, robotické vysavače a spousty podobných hraček. Díky velmi slušným slevám pak můžete při jejich nákupu ušetřit i tisíce korun, což se (nejen) v nynější nelehké době rozhodně vyplatí.

Mobil Pohotovost sice neuvádí, jak dlouho bude výprodej trvat, avšak to ve výsledku není ani příliš důležité. Mnohem důležitější je totiž to, že je výprodej omezen skladovými zásobami prodejce, což jinými slovy znamená, že jakmile se daný zlevněný produkt vyprodá, horko těžko jej již prodejce za zvýhodněnou cenu naskladní. Pokud si tedy ve výprodeji vyhlédnete své favority, s jejich nákupem byste raději neměli příliš otálet. Může se totiž velmi lehce stát, že promarníte svou šanci a za nízkou cenu jej již zkrátka neseženete.