Zavřít reklamu

Monster Hunter 3: Ultimate přichází

Již v pátek vyjde v ČR hra Monster Hunter 3: Ultimate pro Nintendo Wii U a Nintendo 3DS.

21. 3. 2013    

V Japonsku již rozpoutal pořádnou bouři a teď se chystá na Evropu! Monster Hunter™ 3 Ultimate od studia Capcom®, akcí nabitý japonský fenomén pro Wii U™ i Nintendo 3DS™, přichází na evropský trh tento pátek jako samostatná hra či v limitované edici v bundlu s hardwarem.

Limitovaná edice Wii U Monster Hunter 3 Ultimate Premium Pack nezahrnuje pouze černou konzoli Wii U s 32GB* paměti, ale i černý Wii U Pro Controller a kopii hry.  Limitovaná edice Nintendo 3DS XL Monster Hunter 3 Ultimate Limited Edition Pack přichází na trh v černé barvě s předinstalovanou hrou v konzoli. Nintendo 3DS XL Circle Pad Pro, který se může na lovu v Monster Hunter 3 Ultimate  hodit, přichází na trh také tento pátek 22. března.

Užijte si fascinující lovecký zážitek s Monster Hunter 3 Ultimate, ať již na Wii U nebo Nintendu 3DS, se hrou, ve které uplatníte unikátní funkce obou konzolí. Objevte jedinečný a ohromující svět v HD grafice na konzoli Wii U nebo si užijte hru ve 3D na Nintendu 3DS.

Ať již se chcete vydat na expedici sami nebo se sejít s přáteli na hunting párty, můžete. Obě verze mají možnost multiplayeru až pro 4 hráče.  Zahrajte si online na vašem Wii U, zatímco můžete chatovat se členy vaší lovecké party pomocí vestavěného mikrofonu Wii U GamePadu, nebo v lokálním multiplayeru s Nintendy 3DS skrze lokální bezdrátové připojení. Další možnost na lokální multiplayer session  je bezdrátové připojení až 3 přenosných konzolí Nintendo 3DS k Wii U. Každý z hráčů musí hru vlastnit.