Zavřít reklamu

Mobilní League of Legends si nyní můžete vyzkoušet v otevřené betě

League of Legends si konečně můžeme zahrát i na mobilech

10. 12. 2020    

Mobilní verze extrémně populární MOBA hry League of Legends se ve své beta verzi otevírá hráčům v nových zemích, mezi nimiž nechybí ani Česká republika a Slovensko. Doteď byla otevřená beta dostupná pouze ve vybraných oblastech v Asii. Zpřístupnění předběžné verze je dalším krokem k vydání plné verze, která by měla dorazit někdy v průběhu příštího roku.

League of Legends: Wild Rift přinese na mobilní zařízení klasickou hratelnost videohry z osobních počítačů. Gameplay se samozřejmě přizpůsobí nárokům platformy s menším displejem a dotykovým ovládáním. Mapy jsou ve hře menší, což vede k rychlejším hrám, které dokážete vměstnat do chvíle volného času, třeba při čekání na autobus.

Otevřená beta se nyní zpřístupnila hráčům v ceé Evropě, na středním východě, v Rusku a v Turecku. Jako k posledním má dorazit k fanouškům v Americe. Hru si můžete nyní otestovat jak na Androidu, tak na iOS. League of Legends: Wild Rift je zcela zdarma, peníze můžete ve hře utrácet za různé kosmetické doplňky. V budoucnu by hra měla dorazit i na zatím nespecifikované konzole.