Zavřít reklamu

Minimální cena. Xbox One S maximálně zlevnil

Komerční sdělení

13. 11. 2020    

Nakupte výhodně a z pohodlí domova. Mobil Pohotovost momentálně nabízí velké slevy na stovky produktů, včetně Xboxu a herního příslušenství. Zboží si můžete vyzvednout na prodejnách, které nyní fungují v režimu výdejen a nabízí bleskurychlý výdej objednávek.

Sleva na Xbox a herní doplňky

Jaké produkty se teď u Mobil Pohotovosti vyplatí? Za zajímavou cenu 7 990 Kč je herní konzole Xbox One S 1TB s hrou Star Wars Jedi: Fallen Order. Ovladač Xbox One kompatibilní také s PC je v akci za 1 290 Kč a sleva platí na černou i bílou variantu. A jen za 590 Kč může být vaše herní myš Genesis Krypton 700 s programovatelnými tlačítky. Další akční nabídky najdete na mp.cz. Při nákupu můžete využít také splátky s 0% navýšením, kdy navíc nezaplatíte ani korunu. 

Bezpečné nakupování je prioritou

Všechny prodejny Mobil Pohotovosti jsou vám k dispozici jako výdejní místa. Objednávky jsou připraveny do 30 minut, jejich výdej je extrémně rychlý a prakticky bezkontaktní. Zboží si objednáte na e-shopu mp.cz z pohodlí domova, ale zaplatit za něj můžete až při převzetí na pobočce – hotově nebo kartou.

Pokud se vám nechce cestovat na prodejnu, můžete si nechat zboží zaslat k sobě domů. Mobil Pohotovost nabízí expresní doručení službou Liftago, kdy vám ve vybraných městech doveze objednávku do 1 hodiny. Samozřejmostí je také klasické doručení skrze PPL nebo Českou Poštu do druhého pracovního dne, které při objednávce nad 500 Kč získáváte automaticky zdarma. Více informací se dozvíte na mp.cz.