Zavřít reklamu

Máte rádi golf? Pak si nenechte ujít tuto novinku pro smartphony

Golfisté, jásejte!

4. 5. 2021    

Pokud patříte mezi fanoušky golfu, následující řádky vás zcela určitě potěší. Na smartphony totiž míří novinka z dílny vývojářů z Neowiz. Řeč je konkrétně o titulu Golf Inpact, který zaujme jak svou líbivou grafikou, tak hratelností či svým zasazením. 

Ve hře si budete moci zahrát na těch nejlepších hřištích v New Yorku, Paříži, na Maledivách nebo na Fidži, přičemž na každém hřišti vás bude moci kromě terénu překvapit i počasí v čele s mlhou, deštěm či větrem. Vaším úkolem pak bude samozřejmě projít hřištěm co možná nejlépe a pomoci tak svému klubu, který budete reprezentovat, ve zlepšování. Ale pozor, právě výběr klubu mění vaše atributy a je tedy velmi důležité zvolit si ten pravý co možná nejcitlivěji. 

Jak již bylo zmíněno výše, kromě hratelnosti je u titulu třeba vyzdvihnout i grafiku, která se skutečně velmi povedla. Super je navíc i to, že se vývojáři cachají tím, že u hry počítají s dlouhodobou podporou i nejrůznějšími herními přídavky, díky které bude velmi dlouho zábavná. Třešinkou na dortu je pak to, že je zdarma, byť jako již tradičně s mikrotransakcemi. Už kvůli tomu by proto byla škoda jí nedat šanci. Stahovat můžete Golf Impact jak z App Store, tak Google Play.