Zavřít reklamu

Mass Effect 3 dostane „Insane“ obtížnost

I studio Bioware pokračuje v moderním trendu implementace insane, či chcete-li hardcore obtížností do her, a tak ani chystané zakončení eposu Mass Effect nemůže zůstat ušetřeno. Dle vývojářů se mají všichni hráči opravdu na co těšit. Pokud jste doposud byli zvyklí většinou střílet a krýt se jen s krátkými překážkami nehledíce na ostatní členy týmu, […]

31. 1. 2012    

I studio Bioware pokračuje v moderním trendu implementace insane, či chcete-li hardcore obtížností do her, a tak ani chystané zakončení eposu Mass Effect nemůže zůstat ušetřeno.

Dle vývojářů se mají všichni hráči opravdu na co těšit. Pokud jste doposud byli zvyklí většinou střílet a krýt se jen s krátkými překážkami nehledíce na ostatní členy týmu, v nejtěžší úrovni hry takto neprojdete ani přes první mapu. Nepřátelé totiž budou obdařeni speciálně vylepšenou umělou inteligencí, tudíž se jejich zasažení díky neustálému krytí a biotickým dovednostem stane daleko obtížnějším. Nicméně neočekávejte snížení zdraví, velikosti zásobníku, či dobíjení schopností. Vše zůstane při starém, jen ubude nábojů i peněz, díky čemuž se boje stanou opět o něco taktičtějšími.