Zavřít reklamu

Mariohry.cz – Online hry pro každého

Mariohry.cz – Online hry pro každého. Aneb online ráj pro každého fandu her s Máriem.

29. 8. 2012    

V dnešní době jsou hry online velmi oblíbené. Jsou dobře dostupné, nemusí se nic instalovat a hlavně jsou zcela zdarma. V minulosti byly hry poměrně drahou záležitostí. Jejich pořizovací cena se pohybovala v řádech několika set korun a dostupné byly pouze na CD a DVD. Dnes vám stačí počítač a připojení k internetu. O zábavu budete mít postaráno. Comeback zažívají Mário hry, které znáte určitě z dávných televizních her.

Screenshot z webu Mariohry.cz. Na ukázce populární Super mario flash.

Zachraňte princeznu před drakem

Modré laclové tepláky, červená čepice a knír – přesně tak si můžete představit legendární postavičku Mária. Tento hrdina má za úkol zachránit princeznu, kterou unesl zákeřný drak. Během hry musíte zdolat všechny překážky, sbírce mince a také životy, zničit své protivníky a dorazit až k samotnému drakovi chrlící oheň. Jakmile ho zabijete, zachráníte princeznu, což je hlavním cílem celé hry. Některé Mario hry zdarma jsou dokonce časově omezené, a tak musíte být rychlí, aby princezna vyvázla včas ze spárů zlého draka.

I pro nejmenší jsou připraveny online hry

Má vaše dítě plno hraček, ale už si s ničím nechce hrát, a vy potřebujete mít čas a klid na úklid či na svou práci? Stačí své dítě posadit za počítač a zapnout mu hry pro nejmenší online. Získáte tak čas na sebe a vaše ratolest se zabaví na nejméně hodinu. Spojíte tak užitečné s příjemným. Hry pro nejmenší jsou jednoduché jak na ovládání, tak i k pochopení. Většinou hlavním hrdinou hry bývají kreslené postavičky z pohádek, protože děti rádi manipulují se svým animovaným hrdinou.

I chlapci si přijdou na své

Vaření, starání se o zvířátka, modelingové a další hry kluky určitě nenadchnou. Mladí hoši prahnou po střílečkách, akčních a brutálních hrách, v nichž akce rozhodně nechybí. Hry pro kluky zahrnují celou řadu her – od akčních, přes Zombie hry až po strašidelné. U kvalitních a propracovaných online her dokážou chlapci strávit i hodiny denně, hlavně při chmurném počasí, kdy nemohou být venku a hrát si na „Policajty a na zloděje“. Budou alespoň zločince hledat v hrách.

www.mariohry.cz