Zavřít reklamu

Logitech G představuje nový spínač pro mechanické klávesnice s hmatovou i zvukovou odezvou

Spínač bude dostupný v mechanické herní klávesnici G513 a zcela nové mechanické herní klávesnici G512.

12. 6. 2018     Zdroj

Logitech G, značka společnosti Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI), která se věnuje tvorbě vysoce výkonného herního vybavení, dnes ohlásila mechanickou herní klávesnici Logitech® G512 a nový volitelný mechanický herní spínač GX Blue.

Logitech G512 je vysoce výkonná mechanická herní klávesnice, která vychází z oceňovaného designu modelů G413 a G513. Klávesnice je nabízena ve třech verzích podle použitých spínačů – Tactile, Linear a nově GX Blue. Zavedení spínačů GX Blue, který bude k dispozici také v mechanické herní klávesnici Logitech G513, rozšiřuje řadu mechanických spínačů.

„Jsme rádi, že můžeme nabídnout hráčům další možnosti výběru,“ řekl Ujesh Desai, viceprezident a generální ředitel Logitech Gaming. „Díky třem variantám mechanických spínačů pro klávesnice Logitech G512 a G513 si hráči mohou zvolit takový typ spínače, jaký vyhovuje jejich hernímu stylu.“

Logitech neustále rozšiřuje své portfolio a možnosti v G segmentu

Pro uspokojení osobních preferencí hráčů jsou klávesnice Logitech G512 a G513 nabízeny se třemi verzemi spínačů. Na výběr jsou spínače Tactile, Linear a nový GX Blue. Spínač Tactile má dobře rozpoznatelnou hmatovou odezvu pro hráče, kteří upřednostňují přímou zpětnou vazbu. Zatímco verze Linear nabízí plynulý stisk kláves. Nový spínač GX Blue vydává při aktivaci zvuk „cvaknutí“, takže jeho stisknutí můžete nejen cítit, ale i slyšet.

Klávesnice 512 je vybavena exkluzivní technologií Logitech G LIGHTSYNC. Ta představuje nový level RGB podsvícení. Pomocí bezplatného programu Logitech Gaming Software (LGS) lze vytvářet světelné efekty a animace z přibližně 16,8 milionu barev ve čtyřech světelných zónách.

Klávesnice G512 má elegantní vzhled a tenké, avšak velmi pevné a odolné tělo z eloxované a kartáčované hliníkové slitiny 5052 používané v leteckém průmyslu. Je vybavena také průchozím portem USB 2.0, pro zajištění plnohodnotného napájení a přenosu dat. Tato mechanická herní klávesnice je k dostání v černém provedení Carbon.

Cena a dostupnost

Mechanická herní klávesnice Logitech G512 s možností volby spínačů Tactile, Linear nebo GX Blue by měla být k dispozici u prodejců na celém světě od června 2018 za doporučenou maloobchodní cenu 3 569 Kč. Mechanická herní klávesnice Logitech G513 se spínači GX Blue by měla být v prodeji v USA a Kanadě. Ale také ve vybraných zemích v Evropě od června 2018 za doporučenou maloobchodní cenu 4 959 Kč