Zavřít reklamu

Life is Strange: Before the Storm vyjde i pro mobilní telefony

Life is Strange: Before the Storm se dočká vydání i na další platformy.

10. 9. 2018     Zdroj

Studio Dontnod přivedlo na svět vynikající adventuru Life is Strange. Netrvalo dlouho a do tohoto univerza jsme se vrátili. Nicméně to bylo díky studiu Deck Nine, které připravilo Life is Strange: Before the Storm. Tento prequel nám ukázal události kolem Chloey a Rachel pár týdnů před původním příběhem.

Nezapomenutelný příběh ve vaší kapse

Nyní bylo potvrzeno, že se titul dočká také mobilní verze a další platformy se mohou těšit rovněž. Konkrétně 13. září bude hra dostupná i pro Linux a macOS. Tento port mají na starost ve Feral Interactive. Ostatně toto studio se specializuje na podobné porty. Mají za sebou takto například Rise of the Tomb Raider či Borderlands. K dostání bude klasická, ale i deluxe verze hry.

Deck Nine Games pak sami připravují hru pro vydání na mobilních platformách. Titul se stejně jako původní hra dostane v kompletní sezóně na iOS a Android. Tyto verze si studio připravuje samo a můžeme se na ně těšit již 19. září. To je skvělá zpráva pro ty, kteří by si chtěli dobrodružství dvou rebelek vychutnat i na cestách.