Zavřít reklamu

Letošní Call of Duty možná bude Black Ops 4

Insider Marcus Sellars tvrdí, že se Call od Duty vrátí do současnosti. I na Switchi!

5. 2. 2018    

Poslední Call od Duty přineslo změnu, na kterou se dlouho čekalo – návrat do druhé světové války. Změna to byla úspěšná, návrat ke kořenům se povedl, ať už se jedná o singleplayer nebo multiplayer. Jelikož, ať už se nám to líbí nebo ne, u AAA her jde hlavně o byznys, čekalo by se, že vzhledem ke slušným prodejům CoD WW2 bude Activision druhoválečné zasazení dojit do poslední kapky.

Chyba lávky. Alespoň letos. O sérii se totiž najednou starají tři studia – Treyarch, Sledgehammer a Infinity Ward, aby mohl být zachován tříletý vývoj při každoročním vydávání. World War 2 vytvořilo Sledgehammer, a letošní titul má na starosti Treyarch. Zatím poslední CoD od tohoto studia bylo rozpačité futuristické Black Ops 3. A je možné, že se studio této podsérie drží.

Alespoň to říká insider Marcus Sellars, zodpovědný za správný odhad Dark Souls a Labo pro Switch. Má však na kontě i několik falešných zpráv, takže je třeba ho brát s rezervou. Pokud vás děsí představa pokračování „Imagine yourself in a frozen forest“ z BO 3, nebojte se. Podle Sellarse se bude čtyřka odehrávat v současnosti a žádné jetpacky neuvidíme. Tento díl se podle něj má také objevit na Nintendo Switch s podporou DLC (jak jinak).

Pokud je tato zvěst pravdivá, můžeme udělat dvě věci. Pokud se nám tento díl bude líbit, koupíme si ho. Pokud ne, prostě si rok počkáme na výtvor Infinity Ward…