Zavřít reklamu

LEGO Worlds bude obsahovat české titulky

LEGO Worlds se dočká české lokalizace v podobě titulků.

13. 1. 2017    

Společnost Cenega Czech s.r.o. oznamuje, že hra LEGO® Worlds, která představuje galaxii smyšlených světů vytvořených kompletně z LEGO kostiček, kde hráči mohou prozkoumávat, objevovat a vytvářet společně, která vychází dne 24. 2. 2017 pro PC a konzole Xbox One a Playstation 4, bude zcela poprvé v historii LEGO her obsahovat české titulky.

Ve hře LEGO® Worlds se hráči vydají na vzrušující cestu rozlehlým otevřeným světem stvořeným z LEGO kostiček,” říká Jonathan Smith, vedoucí vývoje TT Games. “Díky naprosté svobodě, kterou hra poskytuje, budete moci vytvořit cokoliv co Vás jen napadne – ať už se jedná o úpravu postav, objevování světa v nejrůznějších vozidlech, stavbu budov a jiných struktur.”

“Hra LEGO® Worlds obohacuje naši LEGO franšízu o zcela nový neotřelý zážitek, který nabídne veškerou zábavu, kterou si můžete užít se stavěním LEGO kostek,” říká David Haddad, president společnosti Warner Bros. Interactive Entertainment.

Ve hře LEGO® Worlds se hráči pustí do objevování skrytých pokladů v nejrůznějších prostředích, kde světy přicházejí k životu se závratným množstvím přepravních prostředků a živých stvoření, jako je například kovboj v sedle žirafy, Yeti strachující se z krvelačných vampírů. Chybět nebudou ani závadní auta či monstrózní vrtací stoje. Hráči se mohou zúčastnit speciálního dovednostního questu a stát se tak mistrem stavitelem a to tak, že nabídnou pomocnou ruku ostatním LEGO postavám ve hře. Vaším úkolem bude například pomoci králi najít jeho meč, ochránit farmáře před zombie invazí nebo postavit nový domov pro jeskynního muže.

LEGO® Worlds obsahuje online multiplayer, který hráčům umožní objevovat světy ostatních hráčů a vytvářet tak světy společně, či budou mít možnost zahrát si v kooperativním či kompetitivním módu.