Zavřít reklamu

LEGO CITY Undercover vychází dnes

Dnes vychází hra LEGO CITY Undercover pro Nintendo Wii U.

28. 3. 2013    

Do města, ve kterém je třeba sjednat pořádek, plným podvodníků, které je potřeba překonat, přichází Chase McCain do LEGO CITY Undercover, exkluzivně pro Wii U! Od dnešního dne, 28. března, je hra dostupná i v limitované edici s figurkou Chase McCaina.

LEGO CITY Undercover od TT Games začíná tak, že je schopný polda Chase McCain povolán starostou do LEGO CITY, aby vyřešil problém: kriminálník Rex Fury unikl z vězení a je opět zodpovědný za vlnu zločinu, která zmítá LEGO CITY. Protože již tenkrát Chase dokázal Rexe Furyho chytit, jsou všechny naděje upnuty opět na něj. Chase tak musí naplnit svou pověst, navrátit zákon do správných kolejí a dostat legendárního kriminálníka zpět za mříže!

Chase McCain není ale jenom skvělým praktikem bojových umění a dobrým běžcem, další jeho silnou stránkou je jeho schopnost tajného vyšetřování v podsvětí LEGO City a to díky nevídanému množství převleků, které využívá pro různé schopnosti. Již začátkem příštího týdne bude Nintendo of Europe odemykat kódy prostřednictvím Wii U Facebooku a Twitteru, díky kterým máte možnost získat další kostýmy Chase McCaina a zůstat při vašem vyšetřování dokonale skryti.  S kostýmy mezi kterými se najde od fotbalisty až po popovou hvězdu, faraóna nebo minotaura nebude mít Chase problém splynout s okolím a nebo naopak v jiných situacích vystoupit z davu a lišit se od všech dalších v LEGO CITY.

Obdobně jako skvělé Chasovi outfity pro práci tajnýho, bude Nintendo odhalovat kódy pro dva dopravní prostředky, kterými se v roli Chase projedete po LEGO CITY. Dohromady se může LEGO CITY pochlubit více než 100 různými vozidly – nechybí ani motorky, nákladní auta, motorové čluny a helikoptéry. Žádný kriminálník tak není před Chasem v bezpečí na zemi, v moři ani ve vzduchu!

LEGO CITY Undercover přichází na evropský trh právě dnes, exkluzivně pro Wii U jako samostatný titul nebo jako součást limitované edice v softwarovém bundlu s figurkou Chase McCaina. S převleky a vozidly, které budou postupně dodávány Nintendem of Europe prostřednictvím sociálních sítí, je čas jít do podsvětí a poprat se s zločinem v rozsáhlém městě LEGO CITY.