Zavřít reklamu

Legendární vývojář překvapil svět prohlášením o možném konci kariéry

Hideo Kojima přemýšlí o konci své bohaté kariéry.

13. 6. 2018     Zdroj

Legendární vývojář a herní designér Hideo Kojima, který stojí například za díly jako Metal Gear, Snatcher či Castavelania: Lords of Shadow překvapil před pár dny svět nečekaným prohlášením. Po konferenci Sony, na které se ukázala novinka Death Stranding, pod kterou je též Kojima podepsán, se totiž nechal v jednom z rozhovorů slyšet, že by mohla být tato hra jeho posledním projektem. 

Možnost konce Kojima vyslovil při rozmlouvání o novince a tom, proč do ní obsadil určité herce. To jen pár slovy vysvětlil a dodal, že si myslel, že by mohla být právě tato hra  jeho posledním projektem, na kterém pracoval. Toto tvrzení je však pro mnoho jeho fanoušků velkým šokem, jelikož je velmi těžké říci, zda by mělo toto rozhodnutí vliv na jeho vývojářskou společnost Kojima Productions.

Uvidíme, jak se tedy Hideo do budoucna rozhodne. Faktem však je, že svému týmu by nejspíš chyběl. Na druhou stranu už toho ale dokázal ve videoherním průmyslu opravdu spoustu a tak je možná na čase pomalu přepustit místo nové krvi. A kdo ví, třeba si po pár letech na odpočinku své rozhodnutí rozmyslí a další herní pecku nám naservíruje.