Zavřít reklamu

Legendární Halo 3 dorazí na PC v rámci Master Chief Collection již 14. července

Halo: Infinite brzy zaklepe na dveře, a tak si Microsoft pro PC hráče připravil překvapení v podobě Halo: Master Chief Collection, která obsáhne i legendární Halo 3.

8. 7. 2020     Zdroj

Microsoft má v záloze vždy pár skrytých triků a es v rukávu, které se nebojí vytasit pokaždé, když mu začne téct do bot. Na rozdíl od Sony má však tento herní gigant jednu podstatnou výhodu, a to tu, že vydává hry také pro PC a jeho portfolio je více diverzifikované. Díky tomu se tak Microsoftu podařilo vytvořit pěkně propojený ekosystém, kdy spolu hráči na Xboxu a počítači mohou nejen hrát, ale také sdílet společné zážitky a hry. Aby tak fanoušky legendární série Halo studio neochudilo, připravilo si příjemnou novinku v podobě oficiálního portu Halo 3 pro PC, který nabídne plnohodnotné možnosti, vylepšenou grafickou stránku a starou dobrou hratelnost.

Konec konců, o vydání Halo: The Master Chief Collection na PC víme již nějakou dobu, a hráči tak byli zvědaví, s čím Microsoft nakonec ještě přijde. Jak se ukázalo, společnost dokáže zapůsobit i na zaryté PC hráče, kteří po téhle exkluzivní sérii pokukovali už delší dobu, ale zatím neměli důvod pořídit si konzoli. Zároveň se bude jednat o strategický úvod do této ságy pro všechny, kteří s ní zatím neměli tu čest. Zejména před vydáním chystaného Halo: Infinite, jenž má dorazit zejména na Xbox Series X, se tak jedná o skvělý způsob jak fanoušky navnadit na koupi tohoto nového výkonného monstra. Nejlepší zprávou je však to, že kolekce vyjde již 14. července, a to jak na Steamu, tak na Microsoft Store. Stejně tak si titul budou moci zahrát aktivní předplatitelé služby Xbox Game Pass.