Zavřít reklamu

Legenda v podobě The Settlers hlásí velkolepý návrat

Fenomenální strategie The Settlers vyjde v souhrnném balení a připravuje se i nový díl.

22. 8. 2018     Zdroj

Stejně jako Desperados, které hlásí po dlouhých letech svůj návrat, tak se vrátí i strategický skvost The Settlers. Oproti již zmíněnému konkurentovi se jedná o budovatelskou strategii a dlouhá léta byla značka v ústraní. Ubisoft se rozhodl v rámci Gamescomu oznámit své plány pro tuto frančízu, a tak víme, že se chystá nový díl a rovněž vyjde také kompletní edice předešlých titulů.

The Settlers se vracejí ve velkém stylu

Tentokrát hra neponese žádnou číslovku. Půjde zkrátka o The Settlers. Naposledy vyšel sedmý díl v roce 2010 a od té doby bylo ticho po pěšině. Hra by se měla držet v zajetých kolejích, avšak vývoj je zřejmě ještě v méně pokročilé fázi, neboť bylo potvrzeno, že hra vyjde až na podzim roku 2019. Zatím nejsou stanoveny přesné platformy je tedy možné, že je již chystána pro následující generaci konzolí. Nový díl poběží na enginu SnowDrop.

Značka oslaví své 25. narozeniny a to velkolepým stylem. Kromě toho, že vyjde plnohodnotné pokračování, tak se počítá i s velkou kolekcí všech dosud vydaných dílů. Všechny tituly by se měly dočkat kompletního faceliftu, který je značně vylepší a pro fanoušky série tak půjde o zajímavý návrat do nostalgie.

Na kolekci však nebudeme čekat tak dlouho. Ta se objeví již 15. listopadu letošního roku.