Zavřít reklamu

Legenda ožívá! Hlas Tommymu Angelovi v remake Mafie 1 propůjčí Marek Vašut

Sen se stává realitou.

2. 7. 2020     Zdroj

Mafia Definitive Edition

To, v co doufal prakticky každý fanoušek herní série Mafia, se stává skutečností! V remaku Mafie se totiž dočkáme hlasu Marka Vašuta coby Tommyho Angela, který jej ztvárnil i v původní verzi hry. Nostalgii tak bude zřejmě učiněno za dost. 

Když byl remake Mafie 1 s českým oznámen, prakticky všichni se začali okamžitě ptát, kdo hlas herním hrdinům propůjčí, respektive zda to budou jejich původní protagonisté. Pravdou totiž je, že český dabing Mafie je naprosto legendární a naprostá většina hráčů si bez něj tuto hru ani nedokáže představit. Když proto na Instagramu Petr Rychlý prozradil, že se opět ujme role Paulieho, nejednomu fanouškovi vykouzlil úsměv na tváři a dodal naději, že i hlas hlavního hrdiny bude nezměně. A tak se také stalo. Přestože Marek Vašut, který Tommyho v první Mafii mluvil, dlouho mlčel a nechtěl situaci ohledně dabingu komentovat, Hangar 13 stojící za remakem na svých oficiálních stránkách jeho obsazení potvrdil. Na jeho ikonický hlas se tedy skutečně můžeme těšit. 

Nezbývá než doufat, že se hra podaří do konce srpna, kdy má vyjít, dotáhnout k naprosté dokonalosti a v ideálním případě svou kvalitou původní verzi předčí. Zda tomu tak bude si v současnosti předpovídat netroufáme, ale věříme, že se titul povede. Očekávání jsou ostatně obří a jejich nenaplnění by bylo pro studio tvrdou ránou.