Zavřít reklamu

LAMAX pořádně zlevnil své produkty, levnější jsou sluchátka, reproduktory a další

Komerční sdělení

12. 4. 2021    

U Mobil Pohotovosti dnes odstartoval LAMAX Week. Celý tento týden tak můžete zakoupit produkty značek LAMAX, TrueLife a TrueCam až o 40 % levněji. Ve slevě najdete sluchátka, reproduktory, chytré náramky, kamery do auta a další chytré doplňky do domácnosti.

Výrazně levnějších je téměř 30 produktů. Mezi ty nejzajímavější patří bezdrátový a voděodolný reproduktor LAMAX Sentinel2 za 888 Kč (dříve 1 990 Kč). Zlevněný je také jeho sourozenec LAMAX Storm1, který za 1 390 Kč (dříve 1 890 Kč) nabízí navíc NFC a především dvojnásobný výkon. Z audio příslušenství zaujmou ještě LAMAX Dots2 za 888 Kč(dříve 2 290 Kč), tedy kompletně bezdrátová sluchátka s úctyhodnou výdrží 6 hodin, podporou bezdrátového nabíjení a funkcí instantního párování.

Z doplňků stojí za zmínku chytrý náramek LAMAX Bfit PRO2. Ten i navzdory své nízké ceně 777 Kč (dříve 1 690 Kč) zvládne kromě počítání kroků, spálených kalorií či hlídání srdečního tepu také automaticky monitorovat spánek, má funkci tichého buzení a na jedno nabití vydrží 10 dnů. A závěrem by leckomu mohla padnout do oka autokamera TrueCam M7 za 3 390 Kč (dříve 4 990 Kč), která se skládá ze dvou modulů, takže kromě přední disponuje i zadní kamerou. Dále nabídne detekci radarů, noční vidění, parkovací režim a také užitečnou detekci pohybu.