Zavřít reklamu

LA Noire: Complete Edition dorazí v listopadu

Skvělá detektivka zasazená do Los Angeles krátce po druhé světové válce od bankrotujícího studia Tam Bondi znovu dorazí do našich obchodů. Tentokráte ale půjde o druhou, takzvanou kompletní edici, kdy se na disku objeví všechny doposud vydané DLC ke hře. Jmenovitě se jedná o tyto: Nicholson Electroplating, Reefer Madness, The Consul’s Car, The Naked City, […]

22. 10. 2011    

Skvělá detektivka zasazená do Los Angeles krátce po druhé světové válce od bankrotujícího studia Tam Bondi znovu dorazí do našich obchodů. Tentokráte ale půjde o druhou, takzvanou kompletní edici, kdy se na disku objeví všechny doposud vydané DLC ke hře. Jmenovitě se jedná o tyto: Nicholson Electroplating, Reefer Madness, The Consul’s Car, The Naked City, A Slip of the Tongue, dále bude na disku The Badge Pursuit Challenge a všechny doposud vydané nové zbraně a oblečky.

To je docela pořádná nadílka, co myslíte? Pokud vám uniklo první vydání, tato edice už by vám mezi prsty proklouznout neměla, jedná se totiž o výbornou hru, která má na Metacritics výborné průměrné scóre 89 ze 100. L.A. Noire: The Complete Edition bude k dostání od 18.11.2011 pro PS3, Xbox360 a PC.