Zavřít reklamu

Krabicová verze Spyro Reignited Trilogy obsáhne jen první díl

Populární dráček Spyro se brzy vrátí ve Spyro Reignited Trilogy, která však bude v případě fyzické kopie trochu ochuzena.

3. 8. 2018     Zdroj

Toto je trochu zvláštní, ale co se týče trilogie Spyro, která vyjde již příští měsíc, tak se objevila zajímavá zpráva. Pokud si totiž pořádíte Spyro Reignited Trilogy na disku, jako fyzickou kopii, tak na Blu-Ray najdete pouze první díl. Není tomu tak, jako v případě trilogie Crash Bandicoot, která nabídla na disku všechny tři díly.

Spyro Reignited Trilogy vypadá k světu

Spyro se tak na takzvané placce dočká jen prvního dobrodružství. Druhý a třetí díl s podtituly Ripto’s Rage a Year of the Dragon budou dostupné jen skrze digitální distribuci. V případě zakoupení fyzické kopie, tak bude titul stahovat takzvaný Day 1 patch, který dotáhne do konzole zbylé dva díly. Zatím není jasné, jak velký tento update bude, ale dá se očekávat, že by to mohlo být i pár desítek GB.

Toto řešení nám přijde poněkud nešťastné a příliš ho nechápeme, jelikož kolekce Crashe byla vměstnána na jeden disk bez větších komplikací. Nabízelo by se vysvětlení, že by kolekce zabírala až příliš velké množství dat, ale to se nám popravdě nezdá. Buď, jak buď, ale připravte se v případě zakoupení fyzické kopie na stahování zbylých dat.

Spyro Reignited Trilogy bude vydána 21. září pro konzole PlayStation 4 a Xbox One. Uvidíme, zda je budou v budoucnu následovat i platformy PC či Nintendo Switch.