Zavřít reklamu

Koukněte na nové záběry z titulu Generation Zero

Autoři série Just Cause připravují další akční titul. Tentokrát ze švédského prostředí.

17. 8. 2018     Zdroj

Je tomu dva měsíce, co nám byla představena zajímavá sci-fi střílečka Generation Zero od THQ Nordic, kterou připravuje studio Avalanche. Nutno uznat, že společnost THQ Nordic šlape do plných a připravuje hned několik zajímavých titulů, přičemž studio Avalanche v současné době pracuje na několika projektech najednou.

Generation Zero vypadá jako solidní sci-fi

Generation Zero je akční sci-fi střílečka, která nás vezme zpátky do minulosti. Vyprávěna tak bude jakási alternativa 80. let minulého století. Zasazení je vcelku zajímavé, neboť mnoho her, které by se odehrávaly ve Švédsku opravdu není. Idylický život švédského obyvatelstva se mění ve chvíli, kdy je napadnou stroje a oni jsou přinuceni vzít do rukou zbraně a začít bojovat.

Boje nemají být snadné, protože se budete muset naučit, jak proti jednotlivým strojům postupovat a co na ně vlastně platí. Jejich zničená torza pak na místě zůstávají a můžete je tu takto najít i po několika týdnech. Navíc i způsobené poškození stroji zůstane, takže pokud před ním utečete a někdy se vrátíte, tak bude ve stavu, v jakém jste ho zanechali.

Tvůrci nám nabídli zcela nové záběry ze hry, které mají 4 minuty a můžete tak nakouknout, jak by měla tahle výprava do retro-robo Švédska vypadat. Slíbena je silná umělá inteligence, parádní prostředí, otevřený svět a realistické počasí. Generation Zero dorazí v roce 2019 pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Titul se bude prezentovat i v rámci Gamescomu.