Zavřít reklamu

Koncept Cyberpunku 2077 představuje čtvrť Heywood

Night City opět volá a tentokrát představuje čtvrť Heywood, která skýtá mnohá zákoutí. Podívejte se na nejnovější koncept.

22. 7. 2020     Zdroj

Cyberpunk 2077

Ačkoliv naši polští sousedé z CD Projektu RED dlouho očekávaný Cyberpunk 2077 několikrát odložili, stále se dozvídáme střípky informací, které udržují fanoušky natěšené. Zatímco v minulosti jsme se takto dočkali několika ukázek a podrobností o postavách jako je například Evelyn Parker, nyní přišel na řadu další koncept čtvrti, kterou budeme moci ve hře prozkoumat. Konkrétně se jedná o místo zvané Heywood, kde nebude chybět ani pořádná dávka kontrastů. Na jednu stranu tam totiž najdeme celou řadu chudinských oblastí, na tu druhou se ulicemi potulují i členové jakési pomyslné střední třídy, kteří si mohou dovolit decentnější živobytí.

Zároveň se jedná o největší koncentraci lidí z celého Night City a čtvrť, která nikdy nespí. Nechybí ani nějaká ta sídla korporací, plejáda obytných domů a především mrakodrapy, které slouží k různorodým účelům. Po Westbrooku a Santo Domingo tu tedy máme opět další nahlédnutí za oponu života v této gigantické metropoli. Nebudeme vás ale dále napínat, na koncept čtvrti se můžete podívat níže.