Zavřít reklamu

Koncept art Cyberpunku 2077 láká na městskou rezidenci Westbrook. Podívejte se na screenshoty

Vývojáři z CD Projekt RED neváhají a vypouštějí do světa další sérii tweetů. Tentokrát se pochlubili s lákavým koncept artem, představujícím další část Night City.

8. 7. 2020     Zdroj

Cyberpunk 2077

Naši polští sousedi z CD Projekt RED do světa vypouštějí jednu pikantní informaci za druhou a všechny mají jednu věc společnou. Týkají se totiž chystaného a dlouho očekávaného Cyberpunku 2077, který se nedávno dočkal oficiálního streamu v podobě Night City Wire. Kromě ukázky se ale tvůrci během uplynulého týdne pochlubili také s celou řadou tweetů, kde nastínili další ubírání hry a především informovali fanoušky o podrobnostech. Ačkoliv novinky v posledních dnech nebyly příliš pozitivní a my se dočkali akorát zprávy o zrušené úpravě aut a náhradě za rychlé cestování pomocí metra, nyní pro milovníky Cyberpunku 2077 máme skvělou zprávu, která jim vše vynahradí.

Vývojáři se totiž pochlubili s koncept artem, který názorně a pěkně detailně předvádí další důležitou část velkolepého Night City. Konkrétně se jedná o městskou rezidenci Westbrook, kde sídlí bohatší klientela a řádní občané, kteří se chtějí vyhnout ruchu velkoměsta a jeho neduhům v podobě gangů a zločinnosti. Samozřejmě tak nechybí monumentální budovy, obrovská sídla a ostře chráněné domy, kde smetánka přebývá. Pochopitelně si na toto místo budete moci udělat návštěvu a jít pozdravit sousedy. Jak to uděláte bude jen a pouze na vás, jen se pravděpodobně bude jednat o hlídanější část obytných bloků. Tak či onak, na dechberoucí screenshoty se můžete podívat sami.