Zavřít reklamu

Koncepční video přibližuje pohled na ASUS ROG Phone 2.0

Asus představil nový herní telefon na veletrhu Computex. Přesto už vyšel koncept další řady.

26. 6. 2018     Zdroj

Inspirován designem předchozího modelu

Společnost ASUS ze zúčastnila veletrhu Computex 2018, a přestože představila spoustu komponentů zaměřených pro stolní počítače, tak hlavním bodem jejich prezentace byl první pohled na telefon ROG.

Pyšnil se vytříbeným designem a byl vybaven nejvýkonnější verzí procesoru Snapdragon 845 s frekvencí 2,96 GHz. Díky pokročilému systému přídavného chladiče telefon nebude trpět problémy s přehříváním. Určitě se ASUS nehodlá zastavovat, a tedy tvůrce známý jako Concept Creator poskytl náhled na to, co bychom mohli v budoucnu očekávat.

Concept Creator je dobře známý pro odhalování takzvaných next-gen produktů, které nemusí nutně skončit jako představa výrobce. Přesto tento koncept je schopen nabídnout společnosti ASUS nějaké nápady.

Pokud bude ROG Phone 2.0 využívat stejně pokročilý systém chlazení, jako je tomu u prvního modelu, tak je také dost možné, že se společnost bude snažit dodat telefonu více paměti RAM. Asus se údajně již nyní pokoušel použít 10 GB operační paměti, ale z důvodu vyčerpaného prostoru nebyl úspěšný.

Doufejme, že nadcházející ROG Phone 2.0 si s těmito omezeními snadno poradí a my se budeme moct těšit na ještě lepší herní telefon.