Zavřít reklamu

Konami představilo nový fotbálek pro Androidy

Zajímavých fotbálků není na smartphonech nikdy dost.

8. 4. 2021    

FIFA 19

Řadíte-li se mezi fotbalové nadšence a zároveň majitele telefonu s Androidem, máme pro vás skvělou zprávu. Konami totiž představilo zbrusu nový fotbálek, který vám zkrátí dlouhou chvíli. Tolik zábavy jako u klasické FIFY si u něj sice neužijete, jelikož se bude jednat o fotbálek karetní a strategický, i tak ale má stát za to. 

Hra má být zaměřena primárně na strategické souboje, kdy proti vám budou stát týmy s jinými strategiemi než je ta vaše a na vás bude samozřejmě je tou svou překonat – tedy vstřelit jim více branek. Taktika bude samozřejmě v průběhu zápasů upravitelná, díky čemuž tak bude možné na jejich průběh nejrůzněji reagovat. Potěší i to, že je nový fotbálek Konami částečně licencovanou záležitostí, díky čemuž v něm najdete třeba Barcelonu, Manchester United, Juventus FC či Bayern Mnichov s logy, dresy i jména jako v reálu. 

Kdy přesně hra na Androidy dorazí není v tuto chvíli bohužel zcela jasné, jelikož zatím běží jen její beta testování. Potěšující je nicméně alespoň to, že má být zdarma hratelná, byť oživitelná přes mikrotransakce. Snad tedy bude stát skutečně za to a co víc – dorazí později i na iPhony.