Zavřít reklamu

Kingdom Come: Deliverance dostane DLC, popřál jí i Babiš

Úterní česká AAA RPG novinka Kingdom Come: Deliverance dostane příběhové DLC.

15. 2. 2018    

Vydání Kingdom Come bylo velikou událostí. Dokonce tak velikou, že se k ní vyjádřil i český premiér v demisi Andrej Babiš. Ten na svém Facebooku (všichni ale víme, že profil spravuje Babišův PR mág Marek Prchal) prohlásil: „Kolegové mi řekli o obrovském českém projektu počítačové hry Kingdom Come Deliverance a vyprávěli mi celý příběh. Hra od Warhorse Studios dneska vychází. Celosvětově. Přeju ji jen to nejlepší. A jsem hrdý a nadšený, že Češi dělají tak super věci“ Vzhledem k faktu, že studio Warhorse spoluvlastní premiérem nenáviděný mediální magnát Zdeněk Bakala, je tato podpora překvapivá. Nebo to jenom Andrej (Marek) neví. 

A nyní k významným novinkám. Zpravodajstvím České televize včera proběhlo, že se KC:D na Steamu prodalo 300 000 kopií. Připočteme-li jiné e-shopy a kamenné obchody, mohli bychom se dostat na půl milionu prodaných kusů. Za dva dny je to úctyhodné, Warhorse si však věří a za úspěch budou považovat, pokud se prodá více jak milion kopií.

Na Twitch kanále herního klubu SkillZone v rozhovoru s Vávrou zaznělo, že tým stojící za hrou již pracuje na DLC, a že jeho ústřední postavou bude žena. Inu, máme se ještě nač těšit.