Zavřít reklamu

Kdy vyjde LEGO City Undercover?

Víme kdy vyjde očekávaná městská akce ve stylu LEGO pro Nintendo Wii U!

1. 2. 2013    

 Nintendo právě ohlásilo, že očekávaná exkluzivní hra pro Wii U, LEGO City Undercover od TT Games, bude dostupná v limitované edici ve speciálním bundlu, který zahrnuje nejen hru, ale i figurku talentovaného poldy Chase McCaina, jehož schopnosti jsou nezbytné k záchraně města.

V LEGO City Undercover se Chase McCain snaží zastavit nebezpečného Rexe Furyho, který je odpovědný za nedávnou vlnu zločinu v LEGO City. Aby to dokázal, musí se dostat do podsvětí města, procházet rozsáhlá předměstí LEGO City a maskovat se do kostýmů, které mu nabízí různé schopnosti. Například pokud se oblékne jako havíř, může odpálit dynamit, zatímco v kostýmu lupiče má schopnost vypáčit dveře. Unikátní funkce ovladače Wii U GamePadu je v této hře především při snaze o dosažení Rexe Furyho. GamePad slouží jako prostředek pro komunikaci s ostatními, pro sledováni indicií a stop po kriminálnících nebo jako GPS navigace při jízdě městem.

LEGO City Undercover přichází na evropský trh 28. března exkluzivně pro Wii U v limitované edici s unikátní figurkou Chase McCaina. Sledujte nejnovější informace také pro nadcházející titul LEGO® City Undercover: The Chase Begins, který přijde na trh později v roce 2013 pro Nintendo 3DS™.