Zavřít reklamu

Kazuma Kiryu se vrací v Yakuza Kiwami 2

Yakuza Kiwami 2

3. 9. 2018     Zdroj

Nově bylo do prodeje uvedeno přepracované vydání akční RPG hry – Yakuza Kiwami 2. Hra Yakuza Kiwami 2 přináší jeden z nejoblíbenějších příběhů v historii franšízy, nyní v HD kvalitě pro konzoli PlayStation 4.

Yakuza Kiwami 2 je velmi vydařeným remakem

Jeden rok po incidentu s 10 miliardami jenů začíná Kazuma Kiryu budovat poklidný život s dívkou jménem Haruka Sawamura. Poklidný život mu ale není přán – nedávná vražda hrozí propuknutím války mezi klanem Tojo a aliancí Omi. Kiryu, zvaný Dragon of Dojima, se musí vydat na cestu do města Sotenbori nacházející se v prefektuře Osaka a pokusit se vyjednat smír mezi soupeřícími klany. Ryuji Goda, známý jako Dragon of Kansai,se ale nezastaví před ničím, aby se mu podařilo rozpoutat válku. V tomto světě může být jen jeden Drak…

Yakuza Kiwami 2 toho nabízí mnoho i mimo příběhovou linku, tudíž si přijdou na své zejména lovci trofejí. Je třeba počítat s tím, že hra v určitých pasážích stále trpí tím, že nemá dodělaný dabing či jsou zde podivné přechody mezi vyprávěcí a bojovou linkou. Druhý díl je díky skvěle zpracovanému remaku důstojným repete, které se v mnohém vyrovná nejnovějšímu dílu Yakuza 6. Pakliže příběh Kazumy Kiryu neznáte, tak není lepší způsob, jak jej doplnit.

Hra Yakuza Kiwami 2 je dostupná pro PlayStation 4 v limitované steelbook edici.