Zavřít reklamu

Katy Perry v The Sims 3

Společnost Electronic Arts dnes oznámila zahájení rozsáhlé exkluzivní spolupráce se zpěvačkou Katy Perry, jednou z největších hudebních hvězd současnosti, a The Sims, jedné z nejpopulárnějších herních sérií všech dob*. Společně s Katy Perry plánuje The Sims Studio vydat hned několik her v rámci série The Sims se speciálním herním obsahem a virtuálními předměty podle Katy. […]

23. 1. 2012    

Společnost Electronic Arts dnes oznámila zahájení rozsáhlé exkluzivní spolupráce se zpěvačkou Katy Perry, jednou z největších hudebních hvězd současnosti, a The Sims, jedné z nejpopulárnějších herních sérií všech dob*. Společně s Katy Perry plánuje The Sims Studio vydat hned několik her v rámci série The Sims se speciálním herním obsahem a virtuálními předměty podle Katy. Prvním počinem v rámci nového partnerství je sběratelská edice The Sims 3 Showtime**, která vyjde v březnu 2012. Katy Perry se rovněž zapojí do zcela nové reklamní a marketingové kampaně celé značky.
Katy Perry se stala první zpěvačkou v historii, jež dokázala setrvat v první desítce hitparády Billboard Hot 100 po 52 týdnů. Její deska Teenage Dream byla pětkrát hitem č. 1, čímž se vyrovnala pouze albu Michaela Jacksona Bad, a pomohla jí stát se první zpěvačkou všech dob, která tohoto úspěchu dosáhla.

V nejnovějším dodatku The Sims 3 Showtime se hráč může vydat do nového světa a prožít si vlastní sen o vzestupu do hvězdných výšin v kariérách zpěváka, akrobata či kouzelníka, a dokonce si přivydělávat jako DJ. Ode dneška mohou hráči předobjednávat*** The Sims 3 Showtime Katy Perry Sběratelská edice. Ta kromě dodatku The Sims 3 Showtime přinese rovněž exkluzivní plakát a obsah ke stažení v podobě speciálního zábavního podniku a populárních předmětů s motivy Katy Perry (módní doplňky, kytaru, účes a různé pódiové rekvizity).