Zavřít reklamu

K novým Honor Watch GS Pro dostanete bezdrátová sluchátka zdarma

Komerční sdělení

6. 10. 2020    

Honor dnes spustil předobjednávky svých zbrusu nových smartwatch Watch GS Pro, které zaujmou hlavně skvělou výdrží baterie, extrémní odolností a celou řadou funkcí. V rámci předobjednávek se hodinky obzvlášť vyplatí, protože jako dárek k nim dostanete bezdrátová sluchátka Honor Magic Earbuds v hodnotě 2 790 korun.

Honor Watch GS Pro jsou chytré hodinky ideální pro aktivní uživatele, čemuž nasvědčuje nejenom jejich design, ale především pak robustní a odolná konstrukce. Hodinky splňují celkem 14 testů vojenského standardu MIL-STD-810G a odolají tak nejrůznějším extrémním podmínkám. Zároveň jim ale nechybí ani nejrůznější senzory, takže kromě nepřetržitého snímání srdečního tepu vám nabídnou i monitoring spánku nebo měření hladiny kyslíku v krvi.

Tou nejlepší vlastností u Watch GS Pro je ale výdrž – hodinky zvládnou na jedno nabití až 25 dní provozu. Disponují také barometrem, GLONASS a vysoce přesnou GPS se speciální funkcí Route Back. Jsou vybaveny reproduktorem i mikrofonem, takže skrze ně můžete telefonovat, aniž byte museli sahat po smartphonu. A vítanou novinkou je možnost do hodinek instalovat aplikace, a tím rozšířit jejich schopnosti.

Honor Watch ES a náramek zdarma

Druhou novinkou od Honor jsou chytré hodinky Watch ES, jejichž cena se zastavila na sympatických 2 490 Kč. I přesto ale rozhodně mají čím zaujmout. Nechybí jim totiž 1,64“ AMOLED displej, schopnost měřit 95 různých pohybových aktivit, automatická detekce cvičení, nepřetržité snímání tepu, monitoring spánku či stresu a dokonce ani možnost sledovat hladinu kyslíku v krvi, což je u takto levných smartwatch vzácné. Pokud si navíc Honor Watch ES nyní předobjednáte, dostanete k nim zdarma fitness náramek Honor Band 5.