Zavřít reklamu

Jogo.cz – Váš portál plný online her

Na Jogo.cz najdete ty nejlepší online hry!

1. 10. 2012    

Váš portál plný online her

Chcete-li mít ty nejlepší online flashové hry vždy po ruce, nemůžete odolat webu Jogo.cz. Ten nabízí kategorie her pro děti, ale i propracované bojovky, nebo české Geewa hry. Seznamte se s nejpovedenějšími flashovkami dnešní doby.

Geewa s bezkonkurenční hratelností

Čeští tvůrci jednoduchých (na pochopení) her z Geewa pravidelně na náš internet a na sociální sítě přinášejí povedené hry. Většinou stavějí na obecně známém základu, který ale navléknou do modernějšího kabátku a dají mu „něco navíc“. Ideálním příkladem budiž Slovní fotbal, který se odehrává na fotbalovém hřišti a hráči mohou dostávat žluté i červené karty. A vítěz? Přece ten, kdo dá víc gólů!

I ostatní tvorba z díly Geewa je nadmíru povedená. Kdo by si nehrál digitální podobu oblíbených Lodí, nebo multiplayerový poker podle pravidel Texas Hold’em? Geewa nápaditě zdigitalizovala i další stolní klasiky, jako je šibenice, piškvorky, dáma, reversi, nebo šachy.

Farmaření je v kurzu

Starat se o svou vlastní farmu, to je sen vlastní chlapcům i děvčatům, jenže sen většinou nesplnitelný. I na to vsází záplava farmářských her, mezi kterými je samozřejmě nejznámější facebookový Farmville. Ten má celou řadu schopných konkurentů v podobě flashovek jako je Farm Mania, nebo Goodgame Farmer.

Pamatováno je i na dívky a děti

Mezi hráči lze najíst i velmi početnou menšinu dívek a žen. Ty vyhledávají trochu jiné hry, trochu stranou těm největším herním značkám a žánrům. Dívky se tam mohou vžít do role kadeřnice, elegantní jezdkyně na koni, nebo provozovatelky hotelu pro pejsky.

Ti nejmenší z hráčů pak ocení hry co nejjednodušší, třeba povedenou hopsačku s králíčkem v hlavní roli, Bakame. Ať je váš věk i pohlaví jakékoliv, na Jogo.cz najdete ne několik, ale rovnou desítky her, které vás pobaví a ke kterým se rádi budete vracet.