Zavřít reklamu

Je to tady! Mrkněte na úchvatný gameplay chystané kovbojky Red Dead Redemption 2

Kam se hrabe Vinnetou.

9. 8. 2018    

Red

Jeden by řekl, že tématika divokého západu a drsných kovbojů oprýskaných ostrým sluncem s nabitými kolty u pasu v dnešní době nikoho příliš nezaujme. Studio Rockstar, které stojí například za milovanou sérii Grand Theft Auto, však toto téma za nudné rozhodně nepovažuje, o čemž nás ostatně přesvědčilo před nějakým časem hrou Red Dead Redemption zasazenou právě do této doby. A jelikož za ní sklidilo studio od hráčů velmi pozitivní reakce, pokračování na sebe nenechalo dlouho čekat. Na naše konzole totiž dorazí už letos. A vypadá opravdu skvěle.

Pár videí z Red Dead Redemption II jsme již mohli v minulosti vidět. Před malou chvílí nám však Rockstar konečně umožnil nahlédnout pod pokličku ještě více a nabídl první záběry z gameplaye, který stojí opravdu za to. Záběry ze hry jsou totiž skutečně úchvatné a jen dokazují, že si vývojáři potrpěli na každý detail, díky čemuž se dokázali svou novou peckou výrazně přiblížit realitě. Není to však jen úchvatná grafika, která vás prostě musí chytit za srdce. I samotné herní možnosti by totiž měly “jedničku” v mnohém předčit. Těšit se můžete například na vůdčí roli ve vlastním gangu, se kterým budete plnit jednotlivé mise. Dostatečně se ale můžete vydovádět i v případě, že jste spíše vlci samotáři. Herní svět by měl být totiž vskutku obrovský a nabídne širokou škálu možností. Máte rádi agresivnější herní styl, při kterém vám sviští kolem uší kulky? Není problém. Jste raději stratégem a upřednostňujete před násilí diplomatičtější cesty vyjednávání? Taky žádný problém. Označili byste se za kreativce, kteří nerazí ani jednu z předešlých herních strategií a problémy se snažíte řešit po svém? I to vám bude umožněno. Hra totiž nabídne skutečně obrovské množství různých možností a záleží jen na vás, jak s osudem vás a všech kolem naložíte. 

Ještě než se pustíme do dalšího rozplývání nad hrou, mrkněte na gameplay:

Jsem jediný, kterého chytila “dvojka” Red Dead Redemption za srdce? Věřím, že určitě ne. Jak totiž můžete sami vidět, grafická stránka hry je zvládnuta na jedničku a pokud je vám tato tématika blízká, splní vám Rockstaři již zanedlouho vaše nejdivočejší mokré sny. Pár týdnů si ale ještě budeme muset počkat. Kovbojka totiž vyjde “až” 26. října na konzole PlayStation 4 a Xbox One. Snad nám tedy tyto zhruba dva měsíce utečou jako voda a pak si jízdu po zdivočelé zemi užijeme naplno.