Zavřít reklamu

Jaká je budoucnost Assassins Creed?

Na to se Ubisoft ptá pomocí svého dotazníku, kde zjišťuje co by nemělo v dalších Assassins Creed dílech chybět.

29. 11. 2012    

Ubisoft rozesílá zajímavý dotazník v němž se hráčů vyptává na podrobnosti ohledně Assassins Creed ságy. Zatím není úplně jednoznačné, že to vše náš v dalších hrách čeká, ale jak hráči rozhodnou tak by to mělo být. Ubisoft se v dotazníků ptá na docela kuriózní věc, a to jaké hodnocení by hráči dali hře Uncharted 3. Podle všeho se tím zaměřuje na to, že by se v dalších dílech mohly objevit ve větším počtu lineární mise.

Dále se Ubisoft vyptává na to, zda by chtěli hráči zpět Connora z Assassins Creed 3, dokonce zda jsou pro návrat Desmonda a Ubisft se ptá i na herní mechanismy a podobně. Navíc firma se ptá, zda jsou hráči ochotní kupovat nový díl každý rok. Tohle nám jednoznačně smrdí. Protože by se z AC mohla stát vyloženě ždímačka na peníze, a to nechceme. Je i divné, že by se Ubisoft ptal hráčů až teď zda chtějí Connora zpět, jelikož nový díl je zřejmě už v přípravě a pochybujeme, že by stihl Ubisoft nějak razantně změnit koncept nového dílu.

Poslední novinku, kterou chce Ubisoft zřejmě do hry zanést by pak byla kooperace online. Ta by byla na motivy Resident Evil 6, kdy necháte svoji hru přístupnou ostatním online hráčům a kdykoliv se může někdo další připojit do role vašeho parťáka. To by však znamenalo, že některé mise budete zkrátka nuceni projít s parťákem, ale možná půjde o nový režim, kdo ví?

Dá se tedy předpokládat, že nás čeká další díl na konci října příštího roku a zřejmě se Ubisoft pokusí nabrat do AC plachet nový a svěží vítr.