Zavřít reklamu

Jak si změnit vzhled na službě Steam?

Ukážeme vám, jak si snadno a rychle změnit vzhled klienta služby Steam!

28. 5. 2018    

Klient služby Steam za léta své existence, nabízí mnohé, avšak změna vzhledu v těchto možnostech není. Nejeden fanoušek a hráč, tak doufal, že by se někdy mohl dočkat i jiného, než defaultního skinu. Zatím však k možnosti změny nedošlo, a tak je třeba hledat alternativní cesty.

Tu nabízí stránka www.steamcustomizer.com na níž se přihlásíte pomocí svého Steam účtu, který používáte v oficiální aplikaci od Valve. Stránka je velmi jednoduchá a intuitivní. Díky tomu si v rámci editoru můžete přizpůsobit vzhled aplikace Steam k obrazu svému. Přes tlačítko create započnete tvorbu a můžete měnit barvy okrajů, přidat stínování, zvýšit intenzitu barev, měnit barvu pošty, styl písma a také si přidat vlastní obrázek do rohu.

Udělej si podle svého

Pokud se vám nechce pachtit přímo s tvorbou tohoto skinu, tak si můžete stáhnout i nějaký již vytvořený. Fanoušci je zde sdílí i s komunitou a nenechávají si je pouze pro sebe. Díky tomu váš Steam klient značně ožije. Pokud chcete udělat nějaké úpravy přímo ve vytvořeném designu, tak stačí si jej stáhnout a rovnou jej upravit.

Možností změny nabízí editor poměrně mnoho a je na každém, jak si barevné variace přizpůsobí. Nutno podotknout, že se nejedná o oficiální výtvor od společnosti Valve, takže instalace dodatečných změn je na vlastní riziko. Nicméně ohledně této webové aplikace nebyly hlášeny žádné problémy.

Nedávno jsme informovali o tom, že klient Steamu zatím nepodporuje sdílení knihovny v rámci Apple zařízení.

Zdroj: steamcustomizer.com