Zavřít reklamu

Jak by vypadal oholený Kratos a novinky v God of War

Jak by vypadal Kratos, pokud by se v novém God of War oholil?

27. 4. 2018    

Jednu z nejlepších her letošního roku máme již za sebou a v naší recenzi jsme jí udělili velmi vysoké hodnocení. Takzvaný ohlas kolem titulu však neutichá a fanoušci se baví vším možným. Tvůrci tuto situaci nenechávají jen tak být a tentokrát se podívali na to, jak by to vypadalo, kdyby Kratos vyměnil svou sekeru za břitvu.

Co kdyby Kratos přišel o svůj vous?

Studio Santa Monica zveřejnilo obrázky, jak by Kratos vypadal bez svého porostu na tváři. Nutno uznat, že velice démonicky. Ostatně Kratos působil jako dokonalý šílenec už v předchozí trilogii. Díky tomu, jak zestárl se z něj stal ještě větší zabiják, a to i díky svému pohledu. Autoři mu také odstranili obočí, čímž docílili ještě silnějšího efektu.

Trochu nám svým zjevem připomíná orka Azoga, který byl hlavním protivníkem Bilba a třinácti trpaslíků ve filmech Hobit.

Spousta věcí byla opravena a přidána

Kromě toho, že byly vydány tyto obrázky, tak studio Santa Monica rozhodně nespí a tvůrci aktuálně připravili dva patche, které vyšly záhy po sobě. Patche s označením 1.15 a 1.16 byly vydány pro opravení některých chyb, které hru postihly. Nic konkrétnějšího autoři nerozepsali. Zřejmě jde o stabilitu a při vypjatých momentech hra občas vypadla.

Co se týče God of War, tak dost zásadním updatem byl ten s označením 1.12, který přinesl možnost si zvětšit text titulků u nichž si hráči stěžovali, že jsou až příliš drobné. V blízké době by měl do hry zamířit i fotografický režim, díky čemuž si budete moct s Kratosem pořídit zajímavá selfie.

Zdroj: Gearnuke.com