Zavřít reklamu

Jackal Canyon z Rage ve videu

Střílečka z pohledu první osoby Rage od studia ID Software vychází už příští týden a aby se fanoušci udrželi co nejvíce našponovaní, máme tady poslední video s gameplay záběry. Tentokráte se podíváme do lokality s názvem „Jackal Canyon“…nejspíše nějaký kaňón pana Jackyla a něco mi ríká, že by si vás asi na facebooku mezi kamarády […]

29. 9. 2011    

Střílečka z pohledu první osoby Rage od studia ID Software vychází už příští týden a aby se fanoušci udrželi co nejvíce našponovaní, máme tady poslední video s gameplay záběry. Tentokráte se podíváme do lokality s názvem „Jackal Canyon“…nejspíše nějaký kaňón pana Jackyla a něco mi ríká, že by si vás asi na facebooku mezi kamarády nepřidal.

Kdo jste hráli první Borderlands, určitě si všimnete určité podobnosti (když už nic jiného, tak aspoň písečné levely a buginy), ikdyž Rage nebude v komixovém stylu, tak post-apokalyptická atmosféra lze cítit na každém kroku. Ve videu jdou vidět různé zbraně, nepřátelé a krásné lokality (a já jen doufám, že jsou to záběry z konzolové verze, abysme zase PCčkářům nezáviděli). Hodně mě zaujala možnost na určitou dobu na dálku ovládat jednoho z nepřátel, pěkne s ním napochodovat ke svým kumpánům a poté ho nechat vybuchnout.

Já se osobně na hru hodně těším, jak už jsem řekl, hra je trochu podobná Borderlands, které jsem miloval a ikdyž v Rage nejspíše nebudou žádné prvky RPG, vypadá velice slibně. Těšte se v následujících dnech a týdnech na naši recenzi. Lovu zdar!

 

Video se záběry z lokality Jackal Canyon.