Zavřít reklamu

iPhone SE 2 můžete nyní sehnat za parádní cenu a navrch se tříletou zárukou zcela zdarma

Komerční sdělení

9. 12. 2021    

Sháníte nový iPhone za dostupnou cenu, s velmi dobrým výkonem, dlouhodobou softwarovou podporou, povedeným designem a navrch kompaktními rozměry? Pak je pro vás jako stvořený iPhone SE 2. generace. Ten totiž všechny tyto aspekty splňuje a zároveň k němu lze nyní získat i parádní bonus ve formě tříleté záruky zcela zdarma.

iPhone SE 2. generace disponuje velmi kvalitním 4,7” displejem, zaobleným hliníkovým tělem, brutálně výkonným procesorem A13 Bionic a hlavně stále velmi oblíbeným Home Buttonem se čtečkou otisků prstů Touch ID. Samozřejmostí jsou pak skleněná záda pro podporu bezdrátového nabíjení či podpora rychlonabíjení 18W adaptérem, který jej z 0 na 50 % nabije za pouhopouhých 30 minut. A softwarová podpora? Díky tomu, že telefon disponuje velmi novým čipem a vyšel teprve loni se dá počítat s tím, že nové verze iOS bude dostávat ještě minimálně další čtyři roky.

Běžná cena iPhonu SE 2. generace v červené, bílé či vesmírně šedé barevné variantě je 12 990 Kč. Díky nynější slevě na Mobil Pohotovosti jej však lze nyní získat za pouhých 11690 Kč v základní 64GB variantě. Za tuto cenu navíc nedostanete jen telefon, ale i třetí rok záruky zcela zdarma, díky čemuž si tak můžete být jistí tím, že v případě poruchy vás prodejce nenechá na holičkách, ale bezplatně jí (pokud bude spadat do záručních oprav) vyřeší.