Zavřít reklamu

Insomniac varuje před spoilery ze hry Marvel’s Spider-Man

Na hru Marvel’s Spider-Man se po internetu začínají množit spoilery. Toto neetické jednání mají na svědomí kradené kopie.

27. 8. 2018     Zdroj

Marvel’s Spider-Man už se v podstatě houpe za dveřmi a fanoušci jsou v očekávání. Někteří však hodlají zkazit zábavu všem, a tak se začínají na internetu množit spoilery. Bohužel nejde o výmysly fanoušků, ale reálné screenshoty či popisy děje. Může za to fakt, že se hra dostala do některých skladů příliš brzy a tudíž si ji někteří mohou již zahrát.

Pozor na spoilery!

Hra vyjde 7. září, a to exkluzivně pro PlayStation 4. Bohužel už nyní se lze na některých místech ke hře dostat, což znamená, že spoilery se začínají množit na internetu. Autoři ze studia Insomniac jsou z toho rozmrzelí a není divu. Nicméně nabádají hráče, aby se snažili vyhýbat různým fórům, kde se o hře hojně diskutuje.

Kromě kompletního vyzrazení děje se tam lze dočíst, jaké schopnosti si hráč může odemknout a jaké obleky ve hře budou. My vám tu nebudeme nic konkrétního rozepisovat, neboť nehodláme sobě ani nikomu jinému kazit zážitek. Proto i my radíme se těmto webům vyhýbat, až do samotného zahrání.

Trochu nás zaráží, že se společnost nesnaží tyto hráče nějak aktivně blokovat. Určitě by bylo možné při vysledování aktivity s touto hrou účet na dálku zablokovat, a to minimálně na dobu, než titul vyjde nebo dokonce trvale. Pak by se toto nedělo. Marvel’s Spider-Man je společně s God of War a Detroit: Become Human už třetí velkou letošní exkluzivitou od Sony.