Zavřít reklamu

Informace k betě hry Hitman

Stealth hra Hitman se blíží a před jejím vydáním nás čeká také beta.

3. 2. 2016    

Podobně jako u The Divison se u blížícího titulu Hitman dočkáme poměrně očekávané bety. Hitman vyjde 11. března pro PC, PS4 a Xbox One. Nicméně ne jako jedna celá hra, ale jako epizodický cyklus. V základu tedy dostanete šest misí ve třech světových lokacích – Itálie (Sapienza, fiktivní místo), Francie – Paříž a Maroko (Marrákéš).

Následně bude k dispozici během dubna – Thajsko, během května USA a v červnu pak Japonsko. Proč tento krok autoři zvolili? Těžko říct. Hru si tak můžete dokupovat postupně, nebo zakoupíte v podstatě season pass.

Co se týče bety, tak ta proběhne pouze na PC a PS4. Xbox One majitelé se nedočkají. Beta pro PC proběhne 19.-21. února. Pro PS4 to bude o týden dříve 12.-14. února. Přístup si zajistíte předobjednávkou hry.

Majitelé PS4 verze navíc exkluzivně dostanou balíček šesti speciálních misí s názvem Sarajevo Six. Půjde o kontrakty v nichž musíte zlikvidovat daný cíl. Zatím víme co bude v prvním. Cílem bude Scott Sarn, který koordinuje soukromou armádu CICADA.

hitmansarajevo

hitmanwhite

Pokud si Hitmana předobjednáte, dostanete navíc balíček s bílým oblekem, bílou kachničkou a klasickou pistolí agenta 47. Balíček je odkazem na misi Requiem z Hitman: Blood Money.